پیگیری سفارش
بستن پنجره
شرایط ارسال و مرجوعی

زمان و نحوه ارسال کالا در کل کشور

ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور براساس تعرفه پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه می‌گردد.

سفارشات سایر شهرهای ایران ظرف 20 ساعت از زمان خرید توسط شرکت پست ایران ارسال می گردد. هزینه پست براساس وزن محصول و مسافت و توسط شرکت پست محاسبه شده است. لازم به ذکر است تنها سفارشاتی ارسال می گردند که تمامی وجه و هزینه پستی آن صرفا از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی موجود در داروخانه آنلاین دکتر مستعلی پرداخت شده باشد.

براساس دستور اکید سازمان غذا و دارو برای اطمینان از کیفیت محصول داروخانه قادر به قبول مرجوعی کالای خریداری شده نیست. اما بر اساس شرایط ارسال و مرجوعی دکتر مستعلی برخی از استثناها وجود دارد. بنابراین در صورتی که کالای خریداری شده شما با سفارش و یا با تصاویر و توضیحات محصول مطابقت نداشته باشد و یا در حین ارسال به شکلی آسیب دیده که غیرقابل استفاده باشد داروخانه آنلاین دکتر مستعلی خود را مستلزم قبول ارجاع کالا و استرداد کامل مبلغ و همچنین قبول تمامی هزینه‌های پستی می‌داند.

زمان و نحوه ارسال کالا در شهر تهران

ارسال سفارشات در تهران از طریق پیک داروخانه انجام گرفته و کاملا رایگان است.

شنبه تا چهارشنبه : سفارشاتی که قبل از ساعت 12:00 نهایی شوند، تا ساعت 15:00 همان روز، و سفارشاتی که بعد از ساعت 12:00 نهایی شوند، قبل از ساعت 15:00 روز کاری بعد، توسط پیک فروشگاه تحویل خواهند شد.

پنج شنبه : سفارشاتی که قبل از ساعت 10:00 نهایی شوند، تا ساعت 12:00 همان روز ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است روزهای تعطیل ارسال نخواهیم داشت.

aa
Sorry, your browser does not support inline SVG.
جزئیات سفارش
وضعیت سفارش
هزینه نهایی سفارش
محصولات انتخاب شده
توضیحات ثبت شده